Calaix de socis?

Nilo Gallego?

Afroyin

Programació familiar

Amateurs

Jungla escoles

Muntatge de Jungla

Classes APdC

Amateurs



Nilo Gallego?

FRIKCIONS

FRIKCIONS

FRIKCIONS



Afroyin





Premi Institut del Teatre





Classes APdC



Afroyin









Premi Institut del Teatre

Juli Borràs

Juli Borràs

Olga Mesa

Juli Borràs





PROGRAMACIÓ?

Andrés Waksman



BRUT NATURE



Classes APdC

BRUT NATURE

Taller

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Afroyin

Jornades Coreografia Política?

Jornades Coreografia Política?

Classes +40

Amateurs





assaig



Classes APdC

Taller





Letizia 5 ritmos

Laia Santanach



Edward Tamayo

Las Muchisimas

Las Muchisimas

SPORÀ JONE SAN MARTÍN

Tècnica Amaranta?

GREC





Si los martes fueran viernes







GrecPro



Residència tècnica òpera de butxaca









ioga caldera





Residències tècnica EL CEL HAURÀ D’ESPERAR



Audició Amateurs



Audició Amateurs

Ioga caldera







Ioga caldera

Si los martes fueran viernes



DIÀLEGS DE TIRANT

Afroyin

Presentació en residència

En residència



assaig

Ioga caldera

Miquel Barcelona





Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Miquel Barcelona



En residència





Classes APdC

Ioga caldera

EL CEL HAURÀ D’ESPERAR

Miquel Barcelona

Gravació vídeo?

Ioga Arola

Ioga Arola

Escenari literari

Ioga Arola



Antonietes



Residència tècnica Nadine Gerspacher



Afroyin





En residència

En residència

diables

proves tècniques

Si los martes fueran viernes



Festa primavera

Festa primavera

diables

Curs d'introducció a la psicologia

Reunió pàrquing Elena Castillo

Miquel Barcelona

SPORÁ PRÓGRAMA_JOÃO FIADEIRO

del 13 al 17 de maig, de 10 a 14h
Taller Blink Flash

Afroyin



Classes +40

Joao Fiadeiro

Classes APdC

Joao Fiadeiro



Miquel Barcelona

Joao Fiadeiro



Festa primavera

Festa primavera

Festa primavera





Complicitats







En residència













Roger Bernat



Lucas Condro - Marga Oller

Afroyin

Roger Bernat



per confirmar



Roger Bernat

per confirmar

Roger Bernat



per confirmar



Residència Doctor Alonso/ Rublev

Ioga caldera

Assaig diables

Roger Bernat





Marcela Imazio, Lexico project





Ioga caldera

Assaig diables



Kim Karpanty



Rublev



Afroyin













Letizia 5 ritmos







Ioga caldera











Arola ioga

Arola ioga





Arola ioga













Assaig diables









Classes APdC

Ioga caldera



Residència Re-Mou-Te



assaig



Remoute

La Intrusa

Per desmuntatge a la sala 6



Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena







diables

Pràctica Lautaro

Càpsula de creació

Remoute



Remoute





Ioga caldera





Quinzena

Afroyin

Quinzena de la dansa

Quinzena

Remoute

En residència

Anna Fontanet

Pràctica a porta oberta_Lautaro Reyes

18, 20, 25 i 27 de març, de 19h a 21h
Anna Fontanet



Quinzena Metropolitana de la dansa 2019

16, 22, 23, 29 i 30 de març, a les 20h
Quinzena de la dansa

assaig conjunt

Disorienting Front_Chrysa Parkinson

dissabte 9 de març, a les 20.30h


Classes APdC

SPORÁ PRÓGRAMA_CHRYSA PARKINSON

del 4 al 8 de març, de 10h a 14h


Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 de gener, a les 20h i diumenge 27, a les 18h


Classes +40

Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ PRÓGRAMA_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Publicat el : 06/06/2018