Calaix de socis?

Jungla escoles

Muntatge de Jungla

Classes APdC







Classes APdC





Olga Mesa







BRUT NATURE

Classes APdC

BRUT NATURE

BRUT NATURE

BRUT NATURE

Classes +40

assaig



Classes APdC

Letizia 5 ritmos

SPORÀ IONE SAN MARTÍN

Tècnica Amaranta?

GREC

SPORÀ SALVA?

Residència tècnica òpera de butxaca

Residències tècnica EL CEL HAURÀ D’ESPERAR

DIÀLEGS DE TIRANT

Afroyin

Final de curs Area ??

assaig

Letizia 5 ritmos

Muntatge 5 ritmos

Classes APdC

Residència tècnica?

EL CEL HAURÀ D’ESPERAR

Final de curs Area ??

Antonietes

Residència tècnica Nadine Gerspacher

Afroyin

Festa primavera

Festa primavera

Miquel Barcelona

Afroyin

Classes +40

Joao Fiadeiro

Classes APdC



Miquel Barcelona

Festa primavera

Festa primavera

Festa primavera





Complicitats















Afroyin

Residència Doctor Alonso/ Rublev

Assaig diables

Assaig diables

Rublev

Afroyin



Letizia 5 ritmos





Assaig diables

Classes APdC

Residència Re-Mou-Te



assaig

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena de la dansa

Quinzena

Quinzena

Afroyin

Quinzena de la dansa

Quinzena

Anna Fontanet

Anna Fontanet



Quinzena de la dansa

assaig conjunt

Quinzena de la dansa

Anna Fontanet

Muntatge Mix-en scene

Audició SEAD

Afroyin

Sporá Krisha



Classes APdC





Sporá Krisha





Prog. familiar Flou Papagayo







Assaig diables





Muntatge Flou Papagayo

Curso de Contact con Naty Insua + jam

Assaig barris

Matar a Platón

Assaig diables























Flic escolar

Afroyin

Escofet i Borràs

Escofet i Borràs

Sâlmon< VERÓNICA NAVAS RAMÍREZ_La Ciudad

dijous 7 de febrer, a les 20h
Sâlmon< LOS DETECTIVES_Las cosas se rompen, la gente se muere

dijous 7 de febrer, a les 18h
Sâlmon

Salmôn

Sâlmon<

Xerrada sol pèlvic

Taller

Sâlmon<

Barris en dansa

Sâlmon<





Salmôn > Vero

Sâlmon<

Vero

Sâlmon< JORGE DUTOR, CRIS BLANCO i GUILLEM MONT DE PALOL_Lo Mínimo

dissabte 2 de febrer, a les 17.30h
Muntatge tècnic Vero + Los Detectives

Sâlmon< JAVIER GUERRERO_Lord M-27

dissabte 2 de febrer, a les 15h
Sâlmon< MÓNICA MUNTANER i ROSA MUÑOZ_Quatre octaves i mitja

dissabte 2 de febrer, a les 11h
Salmon?

Sâlmon<

Sâlmon< Javier Guerrero



Sâlmon<

Sâlmon<

Sâlmon< Javier Guerrero



Sâlmon<

Sâlmon< Javier Guerrero

Sâlmon<

Prèvies FLIC

Sâlmon< Javier Guerrero

Muntatge FLIC

Sâlmon< Javier Guerrero

Sâlmon<

Sâlmon< Javier Guerrero

Principal Segona films 655401254 Mercè

Funcions Barris en Dansa - Edició 2018

dissabte 26 i diumenge 27 de gener, a les 20h
Camerinos Barris en dansa

Funcions Barris en dansa







Muntatge Barris en dansa?

Gravació spot quinzena

Muntatge rodatge Quinzena

Denitza

Romain

Marta Gàlvez



Classes +40

Vero

Denitza

Vero

Denitza

Marta Gàlvez

Quim Vilagran



Romain

Denitza



desmuntatge 5 retalls



Samuel Minguillón



Barris en dansa

Barris en dansa

Corpografies #3 | Mónica Valenciano_Imprenta acústica (en 14 borrones)... de una aparición

dissabte 1 de desembre a les 20.30h i diumenge 2 a les 19h
SPORÁ_MÓNICA VALENCIANO

del dilluns 26 al divendres 30 de novembre, de 10 a 14h
Corpografies #3 | Bea Fernández_Ante desde entre hacia sobre durante versus ESCORZO [una transmisión]

dissabte 24 de novembre a les 20.30h i diumenge 25 a les 19h
Corpografies #3 | Diana Gadish_Atlantis2018

dijous 22 i divendres 23 de novembre, a les 20.30h
FRIKCIONS Programa2

dissabte 17 de novembre a les 20:30h i diumenge 18 a les 19h
Glü Wür_Shibari

dissabte 17 de novembre, de 15:30h a 18:30h
Santi Carcasona_Drum Circle & Boomwhackers

dissabte 17 de novembre, de 12h a 14h
Pablo Navarro_El silenci li diu a la paraula

dissabte 17 de novembre, de 10h a 12h
FRIKCIONS Programa1

dijous 15 i divendres 16 de novembre, a les 20:30h
Arthur Rosenfeld_I hi va haver llum

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 15:30h a 19h
Taller amb Inés Boza_El cuerpo de baile

de dilluns 12 a divendres 16, de 11:30h a 14h
Taller amb Ariadna Montfort_Tècnica GAGA

de dilluns 12 a divendres 16 de novembre, de 10h a 11h
Residència per artista o col•lectiu emergent

Residències tècniques

Residències de creació

Corpografies #3 | Paz Rojo_Dancismo

divendres 26 d'octubre a les 20.30h
SPORÁ_PAZ ROJO

del dilluns 22 al divendres 26 d'octubre, de 16h a 20h.
Corpografies #3 | María Muñoz/Mal Pelo i Federica Porello_Una experiència de transmissió: Bach

dissabte 20 d'octubre a les 20.30h
Presentació del llibre 'Dirty Room'

dijous 26 de juliol a les 20h
SPORÁ PRÓGRAMA_AMALIA FERNÁNDEZ + JUAN DOMÍNGUEZ

del 25 al 29 de juliol, de 10 a 14h i de 15 a 19h
SPORÁ PRÓGRAMA_ VERA MANTERO

16, 17 i 18 de juliol, de 10 a 14 h
SPORÁ PRÓGRAMA_SALVA SANCHIS

de l'11 al 15 de juny, de 11 a 15h
Quinzena Metropolitana de dansa | Activitats paral·leles

dissabte, 10 de març a les 13.30h
Quinzena metropolitana de dansa

2, 3, 9, 15 i 16 de març a les 20 h i a les 21 h
Corpografies #2 | Manejar el hacer líquido de forma indisciplinada_Mar Medina

dissabte 2 de desembre a les 20.30h i diumenge 3 a les 19h
Corpografies #2 | La mesura del detall_Magí Serra

dijous 30 i divendres 1 de desembre a les 20.30h
Corpografies | Monstruo_Laila Tafur + Tiempo_Nacho Cárcaba

dijous 23 i divendres 24 de novembre, a les 20.30h
Caldera GREC'17 | 15 DIES DEMPEUS

divendres 14 i dissabte 15 de juliol a les 20.30h
Corpografies | Sandra Gómez_Heartbeat

dissabte 17 de juny a les 20.30h i diumenge 18 de juny a les 19h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
Corpografies | Georgia Vardarou_Hardcore Research on Dance i Teresa Lorenzo_Cuerpar

dissabte 10 i diumenge 11 de juny a les 20.30h
'Sessions remotes' a La Nit dels Museus

dissabte, 20 de maig a les 21.30h i a les 23h
Corpografies | Societat Doctor Alonso_Introducció a la introducció

18 i 19 de maig a les 20.30 h
Això és una prova 2

Això és una prova 2

13 de març del 2017
Convocatòria 3a edició CIM 2018

Data límit: 30 de juny 2018 Publicat el : 06/06/2018